Sedimentační souprava bez citrátu

Výrobce:LP Italiana
Katalogové číslo:SP0050MSE
Počet v kartónu 1000  × ks
(Prodej jen v celých kartónech)
Dostupnost Skladem
Cena/ ks 6 Kč
Cena s DPH/ ks 7,26 Kč
Cena za balení7 260 Kč
Cena za balení bez DPH6 000 Kč

Podrobný popis

Jednorázová souprava pro provedení sedimentace erytrocytů z plné krve. Systém Sediplast®, který se přesně řídí metodou Westergren se skládá z:

 • odměrné sedimentační pipety se samonivelačním systémem a zásobníkem na přebytečnou krev
 • zkumavky se speciální zátkou
 • stojánku na zkumavky a pipety

 

Hlavní vlastnosti:

 • Automatické nulování: Tato patentovaná automatická funkce eliminuje použití jakéhokoliv empirického systému v pipetě, jako jsou bavlněné zátky. V pipetě Sediplast® je systém s automatickou regulací hladiny 200 mm (což je „nulová“ hodnota na stupnici pipety). To umožňuje vytvořit přesnou krevní kolonu.
  Speciální uzávěr pro přesné omezení krevního sloupce obsahuje přetékající kapilární trakt a rezervoár pro zadržení přebytečné krve. K naplnění zkumavky postačuje 0,8 ml plné krve, takže Sediplast® je ideální i pro neonatologii, pediatrii a pro starší pacienty.
 • Uzavření systému: Zkumavka systému v předem připravené verzi s 0,2 ml tekutého citrátu sodného je dodávána se speciální patentovanou zátkou, kterou lze snadno prorazit pipetou. Zátka zajišťuje dokonalé uzavření během fáze míchání. Vnitřek zátky se při vkládání pipety snadno odtrhne bez nutnosti opětovného otevírání zkumavky a tedy bez rizika styku s krví. To je velmi důležité pro provozní bezpečnost.
 • Stojánek pro hodinovou sedimentaci: Slouží pro udržení až 10 zkumavek a pipet ve vzpřímené poloze. Dva nebo více stojánků lze pevně spojit v jednu řadu, aby při vyšším počtu prováděných ESR testů nedocházelo k záměně vzorků.
 • Další možnosti: Systém Sediplast® lze dodávat s prázdnou zkumavkou také pro uživatele, kteří preferují použití vlastního antikoagulantu.
  Systém Sediplast® lze kombinovat se stojánkem pro minutovou sedimentaci pro uživatele, kteří preferují rychlejší výsledky na úkor mírně snížené přesnosti.